Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan’da Vizyonda


2019’un Hababam’ı geri sayıma başladı… Afiş ve fragman hazır! Hababam Sınıfı Yeniden 5 Nisan’da vizyonda!


Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı aynı okulda, aynı sınıfta, günümüz gençlerinden oluşan yepyeni karakterleri ve yeni maceralarıyla 5 Nisan’da beyazperdede!Türkiye’nin efsane sınıfı haylazlıklarına 2019’da Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül ile devam ediyor! Filmin afişi ve fragmanı da hazır!


Manitaleksia Sona Eriyor!


Öğrencilerinin “manitaleksia” adını verdiği “okulda kız olamama” rahatsızlığından yakınan Özel Çamlıca Erkek Lisesi’ni bir sürpriz bekliyor. Hababam sınıfı, okullarının yeniden karma eğitime geçeceğini öğreniyor ve ortalık her anlamda alev alıyor!


Yeni nesil Hababam’ın okul kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi isimler yer alırken, Hababam Sınıfı’nın öğrencileri ise Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksu, Irmak Aydın, Fırat Albayram var. Filmin yönetmenliğini de Doğa Can Anafarta üstleniyor.


Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği Hababam Sınıfı Yeniden, sinemaseverlere 5 Nisan’da “Hababam” ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatacak!


Filmin Konusu


Türkiye’nin en efsanevi sınıfında eğitim devam ediyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli sınıfta, kuşaklar boyu süren gelenekler de her yıl, ustalara saygısını da unutmadan aynı coşkuyla yerine getiriliyor!


Bu yılın yeni öğrencileri, hocaları ve birbirinden renkli karakterleriyle Hababam Sınıfı, yeni öğretim yılında büyük bir heyecan içerisinde. Çünkü, Özel Çamlıca Lisesi yeniden karma eğitime geçiyor ve okula yatılı kız öğrenciler geliyor!

Sınıfa yeni gelen kızlar ve Hababam erkekleri arasındaki tatlı rekabet, çok eğlenceli anlara da gebe! Kızlar ve erkekler birbirine meydan okurken elbette her şey süt liman gitmiyor.Hababam’ın haylazları Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül, sınıfa yeni katılan kız öğrencilerle beraber önce rakip sonra müttefik olarak eğlenceli bir maceraya çıkıyorlar!


Hababam Sınıfı Yeniden


Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Yapımcı: HANN
Dağıtımcı: CGV Mars DağıtımYönetmen: Doğa Can Anafarta
Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey
Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande
Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu,
Nazlı Pınar Kaya, Fırat Albayram, Irmak Aydın, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say,
Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan, Vural Ceylan
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başbaran
Müzik: Uğur Ateş


Kaynak: http://www.otekisinema.com/hababam-sinifi-yeniden-5-nisanda-vizyonda/


 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

"Varlığımız Sırlarımızdan İbaret!"

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir