Tanrı’nın Günlüğü – Medine Tek“Sırtüstü uzanmış,gözlerimiz tavanda yatıyor ve Tanrı’nın hayatı bu kadar acıklı kılarken ne planladığını düşünüyorduk.”

Jack Kerouac
“Bitti.” Bu cümleyle başlar dönüşümün. Ne kadar sık duyarsan bu milyonlarca küfre teşvik edici cümleyi, o hızla düzersin iç dünyanın bakir yanlarını. Planlayarak hayvana dönüşmez insan, acıya adapte olma şekli budur sadece. Çünkü hayvanlaşırsa; her olguya daha düz bakabileceğini,daha az acı çekeceğini düşünür. Ve bir sabah, güneş bir piç daha doğurur sperm örülü odalara. Artık zorlasan da kendini hissedemezsin. Geçmişine her baktığında anıların yer değiştirmiştir. 
  
Gerçekten umursamaz mısın? Yoka bilinçaltı kerhanendeki fahişeleri tokatlayarak susturmakta usta mısın? Doğru cevabı bilmek istemezsin. Bu, senin nasıl piçe dönüştüğünün hikayesi. 
  
Uyandın. Aşina olmadığın bir odada, ihtiyaç dahilinde seviştiğin adamın kollarındasın. Sana sarılarak uyumuş olması mideni bulandırdı. Hızla kalktın yanından,giyindin,kaçmaya başladın. Kendinden,kendi içinden. 
  
Seni yaratan,senden bir karakter çıkaran benim. Senin tanrın benim. Eğer isteseydim, o adamın yanından kaçmaz, uyanmasını beklerdin. Sonrasında birbirinize orgazm kokulu bir kahvaltı bahşederdiniz. Ama senin tanrın benim. Kapıyı çarparak adamdan kaçmanı, evine girer girmez derini soymak, yeniden bakire olmak istercesine duş almanı kahkahalarla izledim. ‘Duyarlı sen’i aldım; ondan dudaklarına değenleri, vajinasına girenleri,canını acıtanları hissetmeyen bir canavar yarattım. “Neden?” diye ağlayarak soracaksın. Ben de sana diyeceğim ki; ” İyi ve el değmemiş hiçbir şeye tahammülüm yok çünkü.” 
  
İyiliğin içinde eğreti kalır insan. Özü, vahşi bir hayvan gibi “Daha çok ızdırap!” diye bağırırken, sikik gün ışığından mutlu olan, huzur saçan bir yaratık olmaz, olamaz insan. Ahiret, ilahi adalet,cennet ve cehennem…Bunların hepsi size düzenli olarak verdiğim morfinler. Avuntularınız, umutlarınız olunca aciz ve aptal oluyorsunuz. Böylece sizi yönlendirmem kolaylaşıyor. En çok “Her şey güzel olacak”larınıza gülüyorum. İbadetvari aşklarınız, birbirinize yüklediğiniz boktan manalar, “Lütfen Tanrım” larınız… 
  
Kalemimi bir kenara bırakmadan önce, Tanrıdan insan ırkı için daha çok acı diliyorum. Doğru ya Tanrı benim lan! Hepiniz geberin! 
                                                                                                        Medine Tek 
  
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merdiven Altı İnsan Kaynakları Müdürlüğü Konuk Yazar Bürosu

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir