Netten Yazar – Yazarak Gençleşin


KİM YAZAR KİM OKUR?


Yıl 2014…

Beş arkadaş ortaya atılan bu güzel fikri hayata geçirmek için kolları sıvadı. Profesyonel ve amatör yazarların bir araya geldiği ortak bir platform kurmak. İlk bakışta zor gibi görünüyordu. Aykırı fikirler ortaya atılıyor, yarı ümit, yarı ümitsizlik bu beş arkadaş arasında kol geziyordu. Öyle ya, yazan ve okuyan sayısı her geçen gün daha da azalıyordu. Kitaplar daha değersiz, yazılar beş para etmezdi artık insanlara göre… Olabilir miydi?

Sonra durdular ve dediler ki: Neden Olmasın?

Vakit kaybetmeden işe koyuldular. Günümüzün hastalığı cahillikle mücadele edecek, bilgiye yatırım yapacaklardı. Amatör olarak bir blog ile ilk yazıları paylaşmaya başlamışlardı. Her gün nettenyazar.blogspot.com.tr sitesinde bir iki yazı yazıyorlar, paylaşıyorlar, okunması için mücadele veriyorlardı. Sonra bir yazar daha katıldı bu beş kişiye. Ertesi hafta bir yazar daha. Sonra bir yazar daha… NettenYazar ailesi gün geçtikçe daha da genişliyordu. Okunma sayısı da yazma sayısı ile doğru orantılı olarak artıyordu. Dost blogların yazarları da artıknettenyazar.com sitesine ilgi göstermiş, yazılarını bizimle paylaşmaya başlamışlardı. Evet bu beş kişi başarıya emin adımlarla ilerlediklerine artık inanıyordu.

Artık bir misyonları vardı…

NettenYazar ailesi hiçbir zaman yerinde saymadı. Bugün birbirinden değerli yazarları var ve bu yazarlara her gün bir yenisi daha eklenmekte. Misyon mu? Artık nettenyazar.com ekibinin yeni misyonu ‘dünyayı’ değiştirmek!

“Bu hedef çok büyük, nasıl olacak bu?”

Bir gün bir yazı çıkar karşınıza.. Okursunuz. Sonra bir daha okursunuz. Etkilenirsiniz. Ve sonra emin olun hayatınız değişir. Dünyanız değişir. İşte NettenYazar ailesinin her bireyi bir başkasının dünyasını değiştiriyor şimdilerde. Kim bilir belki sizin de yazacağınız bir cümle, bir başkasının dünyasını değiştirir. Hep birlikte ise tüm dünyayı değiştirebiliriz. Bakın aslında çok da zor değilmiş…

İşte bu NettenYazar’ın hikayesi.

Sizleri de bu hikayenin kahramanları olmaya davet ediyoruz.

nettenyazar.com

Yazar Hakkında

"Varlığımız Sırlarımızdan İbaret!"

Yorum Yap