Onaylı üyelik, Merdiven Altı’nın size sunmuş olduğu bir özellik olup profilinizde onay işareti ile kendini belli eder.

Sıkça Sorular Sorular

Onaylı Üyelik Ücretli mi?

Hayır. Onaylı üyelik ücretli değildir. Ayrıca Merdiven Altı olarak hiçbir gelir elde etme amacımız bu zamana kadar olmamıştır ve olmayacaktır.

Onaylı Üyelik Avantajları Neler?

Onaylı üyelerin istekleri Merdiven Altı’nca öncelikli olarak değerlendirilir. Paylaşımlarının editöryel süreci daha hızlı tamamlanır. Zaman tasarrufu sağlar.

Bununla birlikte onaylı üyelerin profilinde ve yazı sonlarında yer alan yazar kutularında onay işretinin görünmesi sebebiyle okuyucuya güven verilir. Aynı zamanda bu Merdiven Altı’nın yazara olan güvenini de ifade eder.

Nasıl Onaylı Üye Olurum?

Onaylı üyelik Merdiven Altı tarafından kendiliğinden verilebileceği gibi en az üç paylaşım olmak şartıyla yazarın isteğine göre de verilebilir. Bunun için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Onaylı Üye Başvurumda Nelere Dikkat Edilir?

Onaylı üyelik editörler tarafından değerlendirme sonucunda yayınların kalitesi, kişinin gerçek adının kullanılıp kullanılmaması ya da kişiyle özdeşleşen adın sürekli kullanılıp kullanılmaması, paylaşılan yayın sıklığı ve devamlılık gibi hususlar dikkate alınarak verilir.

Onaylı üyeler Merdiven Altı’nın güvenini kazanmış üyelerdir. Ancak yine de Kullanıcı Sözleşmesi ve Merdiven Altı İlkeleri tekrar hatırlatmak isteriz.

Aşağıda yer alan formu doldurarak bizimle onay sürecinizi başlatabilirsiniz. Eğer henüz yayınlanmış bir yazınız yoksa onay süreci içerisinde içerikleriniz takip edilecek olup sonraki aşamalarda onay işleminiz yapılacaktır.

Merdiven Altı’nın onaylı üyelere her zaman ayrıcalık tanıma hakkı vardır.

    Bu form, spamı azaltmak için Akismet'i kullanır. Verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.