1. Ana Sayfa
  2. Dergi/Fanzin
  3. Açık Stüdyo Günleri

Açık Stüdyo Günleri
                                 

Açık Stüdyo Günleri’nde sanatçılar galeriye ihtiyaç duymaksızın kendi eserlerini meraklı bir izleyici kitlesi ile paylaşma fırsatı bulur.


27-28 Eylül tarihlerinde resim, heykel, fotoğraf, moda tasarımı, fotoğraf, video ve tasarım gibi disiplinler üzerine çalışmalar gerçekleştiren görsel sanatçı ve tasarımcılar, Taksim, Cihangir, Galata, Karaköy, Tophane ve Teşvikiye bölgelerinde bulunan ev ve atölyelerini ziyaretçilere açıyorlar.
Ziyaretçiler ise harita aracılığıyla bir atölyeden diğerine ulaşarak normalde ziyarete açık olmayan, sanatçı ve tasarımcıların çalışma ortamlarına misafir olacaktır.

Açık Stüdyo Günleri 2014’de Sami Baruh, Gözde Başkent, Deniz Beşer, Şebnem Çakaloğulları, Eda Emirdağ, Defne Güntürkün, Sedef Karakaş, Erbil Sivaslıoğlu (BittiGitti), Aslı Şarman Toğulga (Wohha), Gülçin Uzun, Gamze Yalçın, Melika Yavuz ve Şule Yiğit stüdyolarının kapılarını açıyorlar.

Açık Stüdyo: 27 Eylül 2014,15:00-21:00 (Cumartesi)
Açık Stüdyo: 28 Eylül 2014, 15:00-21:00 (Pazar)

+ASG 2014 haritaları http://openstudiodays.berta.me/harita-map-2014/ adresinde.

Atölye tur bilgileri ve yeni gelişmeler ASG web sitesi ve sosyal medya sayfalarında.

http://openstudiodays.berta.me/
www.facebook.com/openstudiodays
https://twitter.com/openstudiodays

Açık Stüdyo Günleri, Juliane Saupe ve Deniz Beşer tarafından koordine edilen sponsorsuz ve kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.
Yorum Yap

Yazar Hakkında

"Varlığımız Sırlarımızdan İbaret!"

Yorum Yap